1. en

Konsolidacja danych, inteligentna analiza i ciągły monitoring stały się filarami skutecznego zarządzania flotami. Goodyear Tracker nie tylko integruje dane z różnych źródeł, ale także optymalizuje wykorzystanie zasobów.

Efektywne zarządzanie flotą dla przyszłości transportu.

Co było wyzwaniem?

Przemysł transportowy, zwłaszcza obsługa flot pojazdów ciężarowych, wymaga precyzyjnego i efektywnego zarządzania. Goodyear napotkał trzy lata temu istotne wyzwania związane z monitorowaniem oraz zarządzaniem oponami w usługach TF, obsługujących floty spoza FOS. Rozproszone dane i brak spójnego systemu zarządzania powodowały nieefektywne decyzje oraz kosztowne problemy logistyczne.

21 grudnia 2023

Goodyear Tracker

Jakie rezultaty otrzymaliśmy po trzech latach wspólnej pracy?

Konsolidacja Danych:

Goodyear Tracker to kompleksowy system, który agreguje i monitoruje dane dotyczące stanu opon, zapewniając precyzyjne zarządzanie nimi. Zamiast polegać na ręcznych tabelach Excela, firma korzysta teraz z centralnego systemu, co zwiększa efektywność i spójność działań.

Skuteczne Planowanie:

Przedefiniowane raporty umożliwiają szybkie planowanie działań, przygotowując dział flotowy do efektywnych spotkań z klientami. Aktualne i istotne dane są kluczowe w podejmowaniu trafnych decyzji.

Inteligentna Analiza:

Rozwiązanie pozwala na inteligentną analizę danych, umożliwiając precyzyjną segmentację klientów. To kluczowe dla dostosowania działań do indywidualnych potrzeb każdej floty, przynosząc optymalizację działań.

Ciągły Monitoring:

System umożliwia ciągły monitoring realizacji celów flotowych, umożliwiając szybkie reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku transportowym.

Geograficzne Zarządzanie:

Dzięki mapowaniu potencjału, polityka oponowa jest dostosowywana do lokalizacji floty. To kluczowe dla zwiększenia efektywności działań na rynkach globalnych i optymalizacji wykorzystania zasobów.

O Goodyear Tracker - Tyres Monitoring Tool:

Integracja Danych:

System integruje dane z różnych źródeł, tworząc spójną platformę zarządzania oponami dla flot transportowych, zapewniając kompleksowe wsparcie w podejmowaniu decyzji.

Korzyści Dla Użytkowników:

Goodyear:

- Wsparcie dostawców usług, zwiększając ich zaangażowanie w produkty GY oraz poszerzając wiedzę na temat rynku.

Dostawcy usług:

- Narzędzie przekonujące klientów do opon GY, wzmacniające relacje z flotą przez lepsze zarządzanie oponami.

Floty:

- Lepsza kontrola nad pojazdami i oponami, optymalizacja kosztów dzięki precyzyjnemu zarządzaniu polityką oponową.

Wróć do listy projektów

18 stycznia 2024
Zrewolucjonizowane płatności międzynarodowe dla przedsiębiorstw dzięki przetwarzaniu danych. SendFriend - platforma oparta na technologii blockchain i zaawansowanej sztucznej inteligencji - eliminuje wysokie koszty transakcyjne, zapewniając firmom szybkie, bezpieczne i skalowalne metody przekazywania pieniędzy za granicę.
21 grudnia 2023
Zbuduj przewagę biznesową w obszarze client service z Goodyear Truck Force Quality Audit System! Precyzyjna ocena, porównanie, doskonalenie – postaw na realne podniesienie standardów obsługi technicznej oraz budowanie trwałych relacji z klientami.
21 grudnia 2023
Konsolidacja danych, inteligentna analiza i ciągły monitoring stały się filarami skutecznego zarządzania flotami. Goodyear Tracker nie tylko integruje dane z różnych źródeł, ale także optymalizuje wykorzystanie zasobów.

Projekty

Zobacz nasze najnowsze realizacje. Mamy bogate doświadczenie w obszarach IT związanych z projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych systemów przetwarzania danych, zarządzania nimi.

Projekt graficzny Platypus, wykonanie Tako

2024 © Product - All Right Reserved 

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez BUSINESS ERGONOMICS SP. Z O. O. oraz przez podmioty trzecie.

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

BUSINESS ERGONOMICS SP. Z O. O.

Adres firmy:

ul. Jankowska 10/2,

02-129 Warszawa

Kontakt:

tel. 022 668 77 73

Dane rejestrowe:

KRS: 0000335936,

NIP: 7010192766,

REGON: 141934265